ÜçTıklaKur | BirGündeYönet

Dijital Üyelik İle Hizmet Cepte

Cepten 3 Tıkla Firma Kur, Adresini Taşı Ve Yönet. Günümüz teknoloji çağında Sanal Ofis hizmetimizden Dijital olarak faydalanılmasını amaçladık. Bu doğrultuda Sanal Ofis Dijital Üyelik ile sadece 3 adımda yeni bir firma kurabilir, mevcut firma adresinizi ‘’Sheraton Lugal Ofis ‘’ adresimize taşıyabilir ve firmanızı cepten yönetebilirsiniz.

Cepten Yönet
1.Adım
ÜyelikSayfası | BilgiGir

Sana Uygun Hizmet Paketini Seç, Kişisel Bilgilerini Doldur

Bankofis üye ol sayfasını tıklamak! Yapman gereken sadece sana uygun hizmet paketini seçmek ve senden istenilen kişisel bilgileri doldurmak olacaktır. Bu esnada Bankofis müşteri temsilcisinden canlı destek alabilirsin. Böylece ilk adım tamamlanmış olacak.

Üye Ol
2.Adım
EvrakHazırla | EvrakYükle

Firma Açılış Gerekli Evrakları Dijital Asistanın İle Yükle

Sturtap’ın yeni firma kuruluş evraları ile, aktif bir Şahıs,Ltd, A.Ş. firmalarının adres taşıma işlemleri için Sanal Ofis üyelik açılış evrakları farklılık göstermektedir. Sizden istenilen evraları Bankofis Dijital profilinizden yükleyebilirsiniz. Bu esnada dijital asistanınızdan destek alabilirsiniz.

Gerekli Evraklar
3.Adım
BildirimBekle | Tebrikler

TEK YAPMAN GEREKEN İMZA ATMAK OLACAK, HAYIRLI OLSUN :)

Sen yada vekalet verdiğin mali müşavirin imza atmak için gelmeli. Firma durumuna göre değişmekle birlikte genellikle 1-3 iş günü içerisinde sana özel Bankofis Dijital profilinden randevu saatini bildiririz. Vergi memuru ile yapacağınız işlemler genellikle 15dk sürer. Böylece firmanız aktif hale gelir yada mevcut firma adresinizi Bankofis Sanal Ofis’e taşımış olursunuz. Tebrikler :)

Randevu
ÜSTE GİT